Пилососи для басейнів в Києві, Україні

Показати ще 1 товар

У власному басейні, в якому можна освіжитися спекотного літнього дня, розслабитися після трудових буднів, а також з користю для здоров'я проводити час, мріють багато. Але далеко не всі до кінця розуміють, які додаткові клопоти пов'язані з утриманням водойми і підтриманням чистоти води. Крім якісної системи фільтрації та очищення води, обов'язковим придбанням стає пилосос для басейну.

Для чого він потрібен, які функції здатний виконувати апарат і на чому акцентувати увагу при виборі - розповідається нижче.

Для чого потрібно купити пилосос для басейну

Забруднення чаші басейну - явище неминуче. Вітер переносить пил, дрібне сміття, листя, комах, які можуть накопичуватися на поверхні води або осідати на дно. Купаються люди і це також стає причиною забруднення, залишаючи у воді волосся, залишки косметики. Найважливіші завдання, у вирішенні яких допоможе підводний пилосос - це збереження привабливого вигляду поверхонь, перешкода розвитку водоростей і підтримання необхідного рівня гігієни.

Види

Пилососи для басейну бувають наступних видів:

  • ручні;
  • напівавтоматичні;
  • автоматичні.

Ручні пилососи

Ручний пилосос для басейну - найдешевший варіант. Простий в експлуатації, чистить будь-які поверхні: кахель, склопластик, плівку ПВХ. Він видаляє сміття за допомогою щітки і потоку води. Просто підключіть шланг пристрою до фільтраційної системи або скімеру.

Ручний пилосос для басейну поєднує в собі простоту конструкції, невисоку вартість, оптимальну ефективність. Використовувати такий прилад доцільно для чаш невеликого розміру, в тому числі надувних і каркасних. При цьому в процесі очищення не буде потрібно зливати воду і осушувати чашу.

В основу конструкції приладу входить штанга зі щіткою, що розсувається, шланг для відводу забруднень, корпус з електричним двигуном, кілька насадок. Відведення брудної води може проводитися в систему фільтрації басейну або через скіммер. Вакуумний пилосос ручного типу оптимально купувати в тому випадку, якщо обсяг чаші не перевищує 40 кубічних метрів.

Головні переваги ручних пристроїв - невелика ціна, автономність і можливість використання в басейнах будь-якого типу. До недоліків можна віднести недосконалість конструкції, обмежену довжину штанги і шланга. Ще один мінус - робота з очищення проводиться під повним контролем людина.

Напівавтоматичні пилососи

Напівавтоматичні моделі більш досконалі. У них передбачена можливість регулювання потужності, а також спеціальна мембрана, що дозволяє конструкції надійно присмоктатися до стінок чаші. Пилосос-напівавтомат може збирати бруд як в окремий збірник, розташований на його корпусі, так і направляти забруднену воду в систему фільтрації. Такі апарати можна використовувати як для стаціонарних водойм, так і для каркасних конструкцій.

Вакуумний напівавтоматичний пилосос для басейну купити для ефективного очищення будь-яких поверхонь, в тому числі ділянки зі складним рельєфом - сходи, декоративні елементи. Прибирання з ним проходить швидко і без значних зусиль з боку людини, а якість результату радує око.

Автоматичний пилосос

Підводний автоматичний пилосос для басейну вимагає мінімальної участі людини - Ви лише задаєте програму і відпускаєте пристрій у вільне плавання. За допомогою щіток донний пилосос-робот чистить і збирає сміття в фільтр-мішок. 

Керувати приладом можна за допомогою дистанційного пульта. Прилад автономний і не вимагає підключення до фільтрів або скімера, вільно переміщається всередині чаші незалежно від розміру. Встановлені всередині збірники для забруднень оснащені спеціальними фільтрами, які з часом вимагають чищення і заміни. Роботи-пилососи відрізняються високою вартістю. Їх доцільно купувати для догляду за великими басейнами, чистка яких вручну буде занадто стомлюючою. Однак навіть для сучасних роботів залишаються недоступними сліпі зони, що виникають в басейнах зі складною конфігурацією. Також не всі роботи працюють на вертикальних поверхнях.

Як вибрати пилосос для басейну

Купити пилосос для басейну можна на нашому сайті, де ви знайдете великий асортимент моделей. Прийняти рішення буде простіше за умови точного розуміючи того, з якою функціональністю необхідний прилад.

В ідеалі пилосос повинен справлятися з очищенням всіх поверхонь - дна, стінок, сходів, декоративних виступів, діставати до кожної зі сторін чаші, бути простим в управлінні та використанні.

Щоб не зробити помилку при виборі потрібно врахувати ряд нюансів:

  • Довжина кабелю, штанги і шланга повинні відповідати розмірам і глибині басейну, щоб була можливість очистити чашу повністю;
  • Обсяг водойми повинен відповідати продуктивності приладу;
  • Наявність додаткових насадок робить пилосос для басейну функціональнішим;
  • Практичними вважають щітки з пінополістиролу, що відрізначаються довговічністю;
  • При виборі робота-пилососа варто уточнити можливість пересуватися по вертикальних поверхнях, адже подібною функцією оснащуються не всі автомати.

Перед тим як купити пилосос для басейну, необхідно пам'ятати про існування приладів як універсальних, так і призначених для конструкцій певного типу.

Для каркасного басейну з системою фільтрації води цілком достатньо буде недорогого ручного пилососа, що підключається шлангом до скиммеру. Якщо чаша маленька і фільтрами не обладнана, то очистити дно допоможе модель з поршневим механізмом.

Автоматичні і напівавтоматичні прилади можуть працювати незалежно від системи фільтрів, хоча зустрічаються і рідкісні винятки. Такий пилосос для басейну купити - кращий вибір для стаціонарних водойм, доглядати за якими вручну вкрай непросто.

Кваліфіковані консультанти допоможуть підібрати потрібну модель обладнання за потребами клієнта. Швидка доставка в будь-яку точку України. Ми гарантуємо якість та тривале користування товарів від АкваМайстер.

Фильтры товаров
Категорія
Бренд
Розмір
Ціна

грн  –  грн

  • 1197грн
  • 77323грн
Вага
Країна виробник